Menu
Sepetim

Hakkımızda

                 EPİLLA ŞİRKET PROFİLİ
 
T&M ÖZEL SAĞLIK HİZ. MEDİKAL İNŞ. TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ,
 
Şirketimiz ticaret hayatına,deneyimli yöneticiler tarafından 2006 yılında İzmit’te faaliyete başlamış olup İstanbul’da üretim ve faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Epilla marka ürünlerimiz, kendi formülasyonumuzla üretilmiş olup başka markalarda  bulunmayan kalite ve özelliktedir. Kendi kalitemizi imal etmekteyiz.
 
Ürün satış ve konumlandırmamızı, titizlikle takip edip yöneterek,kalitemizi doğru aktarmak , müşteri memmuniyet ve isteklerini değerlendirip üst seviyede tutmak
  firmamızın ana politikasıdır.
Ağdamızı, daha önce İspanya’ dan ithal ettiğimiz ve geliştirdiğimiz  formüllere göre üretmekteyiz. 
 
 Ağda Makinelerimiz, tamamen kendi tasarımımız olup bakanlıkça adımıza tescillidir. En ergonomik yapı ve kalitededir.
 Ağda makinelerimız Kendi üretim tesisimizde üretilmektedir. Makinalarımız CE belgesine sahiptir ve 5 yıl garantilidir.
 
Ağda yağımız, Türkiye’de hizmet vermekte olan uluslararası bir kimya firmasında TS EN ISO 9001:2008 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
Firmamız, Evkur Mağazaları  ( Tüm Türkiye ),Asya Mağazaları, Karacan Mağazaları,N11.com,Hepsiburada.com ,PttAvm.com ve kendi web sayfamız  üzerinden satış yapmaktadır.
 
Satış noktalarımızda, eğitimli personellerimizle sağlığının, ekonomisinin ve zamanının kıymetini bilen müşterilerimize ürün tanıtımı, uygulaması
ve satışı gerçekleştirilmektedir.   

Ürün tanıtımı ve uygulaması genel olarak, büyük metrekare mağaza  reyonların da kabin kurulumu ile gerçekleştirmekteyiz.
.Ürünün kaliteli ve can acıtmayan yapısını,  kişinin kendi kendine kolay kullanımını müşteriye doğru aktarabilmek için eğitimli satış danışmanlarımızın müşterilere
kabinlerimizde uygulama yapması Epilla’ nın diğer ağda markalarıyla farkınıanlatabilmek için önemlidir.

Sir ağda makinemiz, Endüstriyel Tasarım Tescil ve Marka Tescil Belgelerine sahiptir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Kozmetik daire Başkanlığı tarafından onaylıdır.